Zawody Sportowo - Pożarnicze Gminy Łapanów - 05.09.2015 r.

ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE GMINY ŁAPANÓW - 05.07.2015

     5 września 2015 r. na boisku sportowym w Sobolowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Uczestniczyło w nich pięć drużyn męskich (z Łapanowa, Sobolowa, Tarnawy, Wolicy i Zbydniowa), jedna drużyna żeńska (z Sobolowa) oraz dwie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze (z Łapanowa i Tarnawy). Zawody rozpoczęło złożenie meldunku przez Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Łapanowie druha Pawła Kaczmarczyka głównemu sędziemu zawodów mł. asp. Grzegorzowi Nowakowi.
    Druhowie rywalizowali w dwóch kategoriach: sztafecie z przeszkodami oraz części bojowej, polegającej na jak najszybszym rozwinięciu linii wodnej. Wszystkie jednostki udowodniły dobre przygotowanie do zawodów, pokazały także wielką determinację i zaangażowanie.
    Na zakończenie zawodów sędzia główny wraz z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Gminnego oraz Członkami Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Łapanowie Krzysztofem Klubą i Wiesławem Węglarzem wręczyli dyplomy, puchary i nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Łapanów, które z pewnością będą służyć druhom w działaniach bojowych. Ponadto puchar dla najlepszej drużyny ufundował Prezes Zarządu Oddziału Gminnego, a nagrodę specjalną druh Krzysztof Kluba.
    W kategorii drużyn grupy A zwyciężyło OSP Sobolów, II miejsce zajęło OSP Tarnawa, na III pozycji uplasowało się OSP Zbydniów. W kategorii MDP drużyna z Łapanowa okazała się lepsza od ekipy z Tarnawy. Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować gminę Łapanów na szczeblu powiatowym.

 

 

   
   

Zawody Sportowo - Pożarnicze Gminy Łapanów - 05.09.2015 r.

Źródło: www.lapanow.pl

RELACJA W SERWISIE ŁAPANOWA

[wstecz] [zawody]