GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2013

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu. Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu.

GMINA BOCHNIA - SIEDLEC - 19.05.2013

   18 drużyn strażackich (13 męskich, 3 kobiece i 2 młodzieżowe) rywalizowało 19 maja 2013 roku w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, jakie odbyły się na stadionie w Siedlcu. 160 druhen i druhów sprawdzało swoje umiejętności w dwóch konkurencjach: sztafecie sportowej i ćwiczeniu bojowym. Wśród mężczyzn zwyciężyła OSP Cerekiew, drugie miejsce zajęli strażacy z Bogucic, a trzecią  - OSP Bessów. Najlepszy wynik w gronie zespołów żeńskich uzyskała także reprezentacja Cerekwi, za nią znalazły się druhny z Bogucic i Moszczenicy. W klasyfikacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych najlepsi byli strażacy z Bogucic, wyprzedzając MDP z Siedlca. Gościnnie, poza konkurencją wystartowała drużyna OSP Chodenice (miasto Bochnia).
    Zwycięskie zespoły zostały wyróżnione nagrodami finansowymi na zakup sprzętu w łącznej wysokości 3 tys. zł., pucharami i nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez wójta gminy i sponsorów. Wręczenia nagród, a także odznaczenia medalami najbardziej zasłużonych strażaków z terenu gminy dokonali Ludwik Węgrzyn - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, st. kpt. Witold Sajak z Komendy Powiatowej PSP, wicewójt Stanisław Bukowiec oraz Prezes Zarządu Gminnego Oddziału ZOSP RP - Stanisław Cagiel.
   Komisji sędziowskiej przewodniczyli mł. ogn. Grzegorz Nowak i asp. Krzysztof Cieśla z Komendy Powiatowej PSP w Bochni, a sędziami na torze byli druhowie gminy Drwinia.
    Zwycięskie zespoły z każdej kategorii reprezentować będą Gminę Bochnia na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Siedlcu.

Źródło: www.mojabochnia.pl oraz www.cerekiew.osp.org.pl

[wstecz] [zogzosprpwbochni]