GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2011

SIEDLEC - GMINA BOCHNIA - 25.09.2011

   11 drużyn OSP (w tym 2 żeńskie) z terenu Gminy Bochnia rywalizowało w niedzielę 25 września 2011 roku w zawodach zorganizowanych przez Zarząd Gminnego Oddziału ZOSP RP w Siedlcu. Druhny i druhowie najpierw rywalizowali na torze przeszkód, by potem mierzyć się w konkurencjach typowo strażackich, jak rozwijanie linii gaśniczej, czy podawanie strumienia wody do celu. Zawodników głośno, używając strażackich syren, dopingowały rodziny i przyjaciele.
    Najlepsze zespoły zostały wyróżnione nagrodami finansowymi (przeznaczonymi na zakup sprzętu) w łącznej wysokości 5 tys. zł., które przeznaczył samorząd Gminy Bochnia oraz sponsorzy. Sędziowali przedstawiciele komendy powiatowej PSP i reprezentanci OSP z gminy Drwinia.
   Zawody obserwowali m.in. Komendant Powiatowy PSP w Bochni bryg. Krzysztof Kokoszka, wicewójt gminy Bochnia Stanisław Bukowiec, reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Bochni asp. sztab. Tadeusz Janiczek, sekretarz gminy Bochnia Lucyna Płaczek.
    Warto dodać, że zawody odbyły się po przerwie - rok temu z powodu powodzi zawody zostały odwołane. Na terenie gminy Bochnia działa 18 jednostek OSP.

Wyniki:

Kobiety:
1. OSP Bogucice
2. OSP Moszczenica

Mężczyźni:
1. OSP Cerekiew
2. OSP Bessów
3. OSP Proszówki

Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP  - Siedlec - 25.09.2011 r. Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP  - Siedlec - 25.09.2011 r.
Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP  - Siedlec - 25.09.2011 r. Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP  - Siedlec - 25.09.2011 r.

Foto i relacja www.bochnianin.pl

[gminabochnia]                                                                               [archiwum2011]