MDP Wieliszew.
MDP - KONKURS "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH" 2022 - WYNIKI

  Konkurs „Najlepsi z Najlepszych” na wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna odbył się po raz 13. Do konkursu zgłoszono 40 prac dokumentujących działalność MDP w 2021 r. z 15 województw: dolnośląskie (2), kujawsko-pomorskie (2), lubelskie (1), lubuskie (1), łódzkie (1), małopolskie (6), mazowieckie (7), opolskie (2), podkarpackie (1), podlaskie (0), pomorskie (2), śląskie (4), świętokrzyskie (1), warmińsko-mazurskie (1), wielkopolskie (6), zachodniopomorskie (3).

    Jury jednogłośnie za wzorową drużynę uznało Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP im. druha Roberta Boryszewskiego w Wieliszewie z województwa mazowieckiego. Tytuły najlepszych opiekunów otrzymali Paweł Kuna i Kamil Reda. Drużyna podjęła wiele zadań, m.in. aktywne pozyskiwanie środków. Na szczególne uznanie zasługuje szacunek dla regulaminów objawiający się w każdej formie podejmowanych aktywności. Działalność drużyny i opiekunów wyróżniała się na tle pozostałych zgłoszonych drużyn. Ponadto jury wyróżniło Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP Warmątowice Sienkiewiczowskie z województwa dolnośląskiego i opiekunkę Justynę Jaszczyszyn – za działania promocyjne.

Źródło: https://zosprp.pl

Najlepsi z najlepszych - konkurs.
MDP - KONKURS "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH" - 28.02.2022

    Zapraszamy wszystkie młodzieżowe drużyny pożarnicze do pochwalenia się swoją pracą i osiągnięciami. Zachęcamy do zgłoszenia Waszych młodzieżowych drużyn pożarniczych do Ogólnopolskiego Konkursu „Najlepsi z Najlepszych” na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna.
    W XIII edycji konkursu jury będzie oceniać działalność MDP i jej opiekuna w okresie od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r., dlatego prosimy o przesyłanie opisu działalności MDP i innych dokumentów dotyczących wyłącznie 2021 roku.
Regulaminowy termin przesłania zgłoszeń – do 28.02.2022 roku
    Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu, do którego mogą przystąpić drużyny, które zrealizowały cele z każdego z wymienionych w regulaminie kryteriów.
    Rok 2021 był wymagający, a Wasze działania zostały ograniczone z powodu pandemii Covid-19. Większość z Was podjęła nowe działań dostosowane do warunków, w których przyszło nam żyć, częściowo Wasza działalność przeniosła się na zajęcia i inne przedsięwzięcia realizowane w systemie on-line. Realizowaliście Wasze pomysły związane z propagowaniem wiedzy w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Pomagaliście osobom starszym i samotnym. Uczyliście innych jak przestrzegać zasad sanitarnych i jak zabezpieczać samych siebie. Dlatego chcemy zapoznać się z Wasza pracą, osiągnięciami i promować nowe formy działalności, które bardzo prosimy byście opisali również w formularzu zgłoszenia.

   Zgłoszenia w roku bieżącym na konkurs należy przesyłać do końca lutego br. na adres: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa – z dopiskiem: konkurs dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”.

ZGŁOSZENIA I REGULAMIN - DO POBRANIA >>>

Żródło: https://zosprp.pl

wstecz