Turniej siatkówki chłopców.

VI. POWIATOWY TURNIEJ REKREACYJNY MDP - SIATKÓWKA - CHŁOPCY

Siatkówka - to piękna dyscyplina sportu. Jest grą zespołową, wymagającą od każdego z zawodników dużych umiejętności i współdziałania. To dokładnie tak, jak w strażackich zespołach biorących udział w akcjach ratowniczych. Może właśnie dlatego to właśnie siatkówkę wybrali jako grę zespołową gospodarze turnieju - strażacy gminy Bochnia.
   W przypadku drużyn chłopięcych grano systemem mieszanym, najpierw w trzech grupach powstałych w wyniku losowania. Mecze rozgrywano w nich do dwóch wygranych setów, co wydłużało czas turnieju, gdyż większość pojedynków było rozstrzygniętych dopiero w trzecim secie.  Z nich wyłoniono najlepsze drużyny, które już grały po jednym dłuższym secie.
   Trzy najlepsze drużyny tego turnieju to: MDP OSP Stanisławice, MDP OSP Sobolów oraz MDP OSP Bytomsko.

WYNIKI

Grupa A: MDP Stanisławice - MDP Łąkta Górna 2 : 1, MDP Stanisławice - Dziewin 2 : 0, MDP Stanisławice - MDP Wiśnicz Mały 2 : 1,  MDP Łąkta Górna - MDP Dziewin 1 : 2,  MDP Łąkta Górna -   MDP Wiśnicz Mały 1 : 2, MDP Dziewin - MDP Wiśnicz Mały 2 : 0. Awans - MDP Stanisławice.
Grupa B: MDP Bratucice - MDP Niedary 2 : 1, MDP Bratucice - MDP Bytomsko 1 : 2, MDP Bytomsko - MDP Niedary 2 : 1. Awans - MDP Bytomsko.
Grupa C: MDP Sobolów - MDP Siedlec 2 : 1, MDP Sobolów - MDP Trzciana 2 : 1, MDP Siedlec - MDP Trzciana 2 : 1. Awans - MDP Sobolów.