POWIATOWE ELIMINACJE OTWP "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
20.04.2006

Powiatowe eliminacje OTWP 2006. Powiatowe eliminacje OTWP 2006.
Uczestnicy eliminacji powiatowych. W. Baniak i kpt. Wolak podczas przypominania regulaminu konkursu.

     Adrian Adamczyk z PSP w Trzcianie (podopieczny pani Bronisławy Mikołąjek), Jakub Stary (PG w Łąkcie Górnej - podopieczny pani Wiesławy Kruczyńskiej - Stary) i Daria Stokłosa (LO w Żegocinie - podopieczna pani Agnieszki Grzybowskiej) zdobyli pierwsze miejsca w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który rozegrano 20 kwietnia 2006 r. w Starostwie Powiatowym w Bochni i to właśnie oni reprezentować będą powiat bocheński w eliminacjach wojewódzkich. Wśród gimnazjalistów miejsce drugie zajęła Karolina Kukla z Publicznego Gimnazjum w Trzcianie (podopieczna Tadeusza Olszewskiego).

 Powiatowe eliminacje OTWP 2006. Powiatowe eliminacje OTWP 2006.

Kpt. M. Wolak podczas rozdawania testów.

Gimnazjalista Jakub Stary i czwartoklasista Adrian Stary.
  

    Rywalizacja - choć w niewielkim gronie - to jednak była zacięta, o czym świadczy fakt, że w grupie pierwszej (uczniowie szkół podstawowych) komisja sędziowska, pracująca w składzie: Władysław Baniak - przewodniczący, Tomasz Pląder - sekretarz i kpt. Maciej Wolak z PSP w Bochni, musiała zarządzić dogrywkę, w której piątoklasista z Trzciany pokonał o rok młodszego kolegę - Adriana Stary z PSP w Łąkcie Górnej.

 Powiatowe eliminacje OTWP 2006.  Powiatowe eliminacje OTWP 2006.
Nagrodę odbiera Jakub Stary. Pamiątkowa fotografia uczestników, opiekunów i organizatorów.

      Władysław Baniak, który w imieniu Zarządu Powiatowego Oddziału ZOSP RP w Bochni (organizatora eliminacji) wręczył laureatom nagrody książkowe, nie krył po konkursie rozżalenia wobec faktu, że do rywalizacji na szczeblu powiatu przystąpili reprezentanci tylko dwóch gmin powiatu bocheńskiego.

wstecz