POWIATOWE ELIMINACJE OTWP 2004

Powiatowe Eliminacje OTWP 2004.

     Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbyły się 31 marca 2004 roku w małej sali narad Starostwa Powiatowego w Bochni. Do udziału w rywalizacji i walki o kwalifikację do eliminacji wojewódzkich zgłosiło się tylko pięciu uczestników: trzech w grupie młodszej i dwóch w starszej.
     Powitał ich, w imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni Jan Zajd. Przedstawił komisję konkursową, która pracowała w składzie: kpt Grzegorz Cieśla. st. asp. Gerard Wydrych (obaj z PSP w Bochni) oraz Maria Jachym i Jan Zajd. Przewodniczący jury, kpt. Grzegorz Cieśla zapoznał uczniów i ich opiekunów z zasadami konkursu. Ze względu na małą liczbę uczestników,  jury postanowiło przeprowadzić wyłącznie test pisemny. Dopiero w razie równej ilości punktów miała się odbyć ustna dogrywka. Takiego przypadku jednak nie było. Już po godzinie rywalizacji znane były wyniki.
     Grupa I (młodsza): I miejsce Krzysztof Krawczyk (PG w Trzcianie), II - Sławomir Irzyk (PG w Łapanowie), III - Karolina Kukla (PSP w Łąkcie Dolnej). Grupa II (starsza): I - Krzysztof Satoła (Liceum Agrobiznesu w Dąbrowicy), II - Jarosław Madej (ZS w Dąbrowicy).
     Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe - książki, które w imieniu Prezesa ZOP ZOSP RP w Bochni Ludwika Węgrzyna, wręczył Jan Zajd. Tym sposobem powiat bocheński w rozgrywkach wojewódzkich reprezentować będą: Krzysztof Krawczyk z Publicznego Gimnazjum w Trzcianie (opiekun Tadeusz Olszewski) oraz Krzysztof Satoła z Liceum Agrobiznesu w Dąbrowicy (opiekun Bernadetta Nawrocka).

Powiatowe Eliminacje OTWP 2004. Powiatowe Eliminacje OTWP 2004.

Maria Jachym, kpt. Grzegorz Cieśla, asp. Gerard Wydrych - jury eliminacji.

Zawodnicy podczas pisania testu wiadomości.
Powiatowe Eliminacje OTWP 2004. Powiatowe Eliminacje OTWP 2004.
  Jan Zajd w imieniu ZOP ZOSP RP w Bochni wręcza nagrodę zwycięzcy grupy II (starszej) Krzysztofowi Satoła z Dabrowicy. Krzysztof Krawczyk (Gimnazjum w Trzcianie) i Krzysztof Satoła z członkami komisji konkursowej.

RELACJA Z WOJEWÓDZKICH  ELIMINACJI OTWP 2004 >>>

wstecz